Hakkımızda

Özel sektörde tarımsal sulama ve araştırma kuruluşu statüsüne sahip olan MÜRÇAK TARIM 1987 yılında kurulmuştur.
Mürçak Tarım İthalatı ve ticareti konusunda kaliteden ödün vermeden uzmanlık alanını sulama olarak belirlemiş, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ürünlerini sunmaktadır. Merkezi TEKİRDAĞ\Hayrabolu olmak üzere, çeşitli bölgelerde bayileri ile sektördeki konumunu,teknolojilerini ve birimlerini kullanarak sektörünün en iyi ürünlerini Türk Çiftçisine sunmaktadır. Sektörünün en kaliteli su pompalarını, yağmurlama ve damla sulama ekipmanlarını,benzinli ve dizel su motorlarını,alt ve üst yapı gruplarını, park bahçe peyzaj ürünlerini geniş bir yelpaze ile piyasaya sunan MÜRÇAK TARIM, sektöründe her geçen gün pazar payını arttırarak; müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir..

Vizyonumuz

Sulama Sistemleri konusunda uzmanlaşarak, müşterilerin beklenti ve .ihtiyaçlarına odaklanarak onlara iyi fikirlerle sürekli geliştirilen ‘’kaliteli ürünler ve hizmetler’’ sunmaktır.

Misyonumuz

• Mürçak Tarım, sulama sektörünü geliştirmek amacıyla önemli bir öncülük görevi üstlenmiştir.

• En büyük değerin müşteri memnuniyeti olduğu ilkesini taşıyan Mürçak Tarım’ın amacı, güçlü ve güven veren kurumsal yapısını geliştirmek ve bu yapının devamlılığını sağlamaktır.

• Mürçak Tarım Doğal su kaynaklarımızı tasarruflu bir şekilde kullanarak çevreye verilen zararı en az düzeye indirmeyi hedefler.

• Üreticilerimizi bilinçli sulama yapmaya yönlendirerek, ülkemizin su kaynaklarının daha verimli kullanılmasına, önderlik etmek. Sulama ekipmanları maliyetlerini aşağı çekerek damla sulama sisteminin yaygınlaşmasına teşvik etmektir.

• Üreticinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün ve destek hizmetlerini sunarak bölgemizdeki üreticilerimizin vazgeçilmezi, damla sulama sistemleri ve tarımsal ekipman ihtiyaçlarında aradıkları birinci adres olmaktır.

• Her zaman iddialı olarak, kaliteli, kalıcı ve ekonomik çözümlerimiz ile üreticimizin yüzünü güldürmek en temel hedefimizdir.